195,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor - image 10
195,000 € (2,955 €/m²)
66 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Dobrota, Kotor

Dobrota, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Продажа

Доброта, Котор

Светлая и уютная квартира в одном из самых востребованных районов Бока-Которского залива - Доброта, рядом с морем, набережной и Старым городом Котора.

• Площадь: 60 м²

• 2 спальни

• 1 ванная комната

• 3 комнаты

• Парковочное место

Планировка: просторная гостиная с кухней, 2 спальни, ванная комната, терраса с панорамным видом на Которский залив.

Цена: 195 000 €

Анастасия (Viber/WhatsApp/Telegram) +38267186621

офис: Тиват, Donja Lastva, возле Idea

t.me/dom_monte

https://dommonte.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559044
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

66m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2954.55 €

Učešće 39,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
945 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
156,000 €
Učešće
39,000 €
Ukupna kamata
70,879 €
Ukupno plaćanje
226,879 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dobrota

Dobrota
Kotor

Cijena ove nekretnine je 30.3% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dobrota

Prosječna cijena: 4238.71 €/m²

Ova nekretnina je 11.28% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dobrota

Prosječna veličina: 74 m²

4,239 €
Prosječna godišnja cijena
+26%
Trend cijena (godišnje)
13

Kvadratura

66m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ОВ

Dom Monte

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor

178,500 €

Dobrota

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 74m², Dobrota, Kotor