210,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor - image 10
210,000 € (3,387 €/m²)
62 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Dobrota, Kotor

Dobrota, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte svoj kutak raja u prelepoj Dobroti, Kotor! Predstavljamo vam izvanredan dvosoban stan površine 62 m², idealan za život ili kao unosna investicija.

Stan se ponosi zadivljujućim pogledom na more i obiljem prirodnog svjetla, što ga čini izuzetno osunčanim i prijatnim prostorom. Potpuno opremljen i odmah useljiv, ovaj dom ne zahtijeva dodatna ulaganja. Raspored obuhvata praktično predsoblje, funkcionalnu kuhinju, udoban hodnik, prostranu trpezariju, dve spavaće sobe i jedno kupatilo. Za vašu udobnost obezbeđena je klimatizacija. Parking je dostupan ispred objekta, što dodatno olakšava svakodnevni život. Ovaj stan je uknjižen, pružajući vam potpunu pravnu sigurnost. Smatra se odličnom investicijom u srcu Bokokotorskog zaliva.

Cijena: 210.000 EUR. Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine sa pogledom iz snova u jednoj od najtraženijih lokacija!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557828
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3387.10 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dobrota

Dobrota
Kotor

Cijena ove nekretnine je 20.09% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dobrota

Prosječna cijena: 4238.71 €/m²

Ova nekretnina je 16.66% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dobrota

Prosječna veličina: 74 m²

4,239 €
Prosječna godišnja cijena
+26%
Trend cijena (godišnje)
1

Kvadratura

62m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Pocess nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobrota

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Dobrota, Kotor

389,000 €

Dobrota

2 sobe 1 kupatilo 85
Prodaja, dvosoban stan, 85m², Dobrota, Kotor