420,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor - image 10
420,000 € (3,500 €/m²)
120 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte neuporediv luksuz i udobnost u ovom zadivljujućem stanu od 120m² na prodaju u istorijskoj i živopisnoj opštini Kotor. Ova pedantno dizajnirana rezidencija nudi prostran i raskošan životni prostor, savršen za one koji traže premium stil života ili izuzetnu investicionu priliku. Sa dvije prostrane spavaće sobe i dva moderna kupatila, ovaj apartman pruža dovoljno prostora i privatnosti. Dolazi potpuno namješten sa vrhunskim završnim obradama i izvrsnim ukusom, obezbjeđujući besprijekorno useljenje. Otvoreni plan rasporeda graciozno povezuje elegantnu kuhinju, sofisticiranu trpezariju i primamljive dnevne boravke, sve upotpunjeno ugodnim hodnikom. Iskusite cjelogodišnju udobnost sa premium sadržajima uključujući najsavremeniju klimatizaciju i luksuzno podno grijanje. Ostanite povezani sa integrisanim internetom i kablovskom televizijom. Pogodnost je dodatno poboljšana lako dostupnim parkingom direktno ispred zgrade. Po cijeni od 420.000 EUR, ova nekretnina istinski utjelovljuje luksuzan život na jednoj od najtraženijih lokacija u Crnoj Gori. Ne propustite priliku da posjedujete dio šarma Kotora.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
521574
Objavljeno
10.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

120m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3500.00 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kavač

Kavač
Kotor

Cijena ove nekretnine je 3.14% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kavač

Prosječna cijena: 3613.45 €/m²

Ova nekretnina je 57.54% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kavač

Prosječna veličina: 76 m²

Mini Condos

Mini

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Kavač

Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 sobe 2 kupatila 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor

1,100.000 €

Kavač

3 sobe 0 240
Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor

550,000 €

Kavač

2 sobe 0 92
Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor

139,000 €

Kavač

0 soba 1 kupatilo 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kavač, Kotor

125,000 €