146,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor - image 6
146,500 € (2,817 €/m²)
52 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Radanovići, Kotor

Radanovići, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju stan od 52 m² u novogradnji, na oko 2 km udaljenosti od plaže Jaz. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase sa koje se izlazi direktno na veliki bazen. Kompletno je opremljen modernim namještajem i kuhinjom, sve novo, ne useljavan stan ranije. Ispred ulaza je obezbijeđeno parking mjesto, a uz zgradu se nalazi i teretana. Idealan za život, odmor ili izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
365360
Objavljeno
17.04.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2817.31 €

Učešće 29,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
710 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
117,200 €
Učešće
29,300 €
Ukupna kamata
53,250 €
Ukupno plaćanje
170,450 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Radanovići

Radanovići
Kotor

Cijena ove nekretnine je 14.44% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Radanovići

Prosječna cijena: 2461.83 €/m²

Ova nekretnina je 3.48% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Radanovići

Prosječna veličina: 50 m²

2,462 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
391

Kvadratura

52m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Radanovići

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Radanovići, Kotor

179,500 €

Radanovići

2 sobe 2 kupatila 75
Prodaja, dvosoban stan, 75m², Radanovići, Kotor