88,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin - image 9
88,000 € (2,200 €/m²)
40 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Centar, Kolašin

Centar, Kolašin Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju nov i useljiv stan površine 40 m², smješten u centru Kolašina.

Objekat je građen kvalitetnim materijalima i savremenim sistemima gradnje – kompletan objekat rađen je termo Y-tong blokom debljine 20 cm, dok je fasada izolovana slojem od 10 cm.

Stan posjeduje smart sistem grijanja, a svakom stanu pripada i skijašnica. Dodatni kvalitet i komfor pružaju grijanje trotoara i rampe, što je posebno značajno tokom zimskog perioda.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558151
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2200.00 €

Učešće 17,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
427 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
70,400 €
Učešće
17,600 €
Ukupna kamata
31,986 €
Ukupno plaćanje
102,386 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Centar

Centar
Kolašin

Cijena ove nekretnine je 16.8% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2644.36 €/m²

Ova nekretnina je 6.15% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 43 m²

Maja Ćetković

M4

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Kolašin

225,200 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 78
Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin

137,900 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Kolašin

77,000 €

Centar

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Kolašin
Verifikovan Premium Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 2000m², Centar, Kolašin

300 €

Centar

2000
Prodaja, plac, 2000m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar