120,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora - image 13
120,000 € (1,967 €/m²)
61 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Kolašin, Crna Gora

Kolašin, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se moderan dvosoban stan koji se sastoji od 40 m² stambenog prostora i 21 m² galerije, što ukupno čini 61 m² funkcionalno organizovanog prostora. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade.

Stan je organizovan na dva nivoa, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim dijelom, što pruža dodatni komfor i privatnost.

Lokacija i sadržaji:
Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom dijelu grada, u blizini fabrike vode “Gorska” i restorana “Staro ognjište”. Kompleks nudi dodatne sadržaje poput saune i skijašnice, što pruža visok nivo komfora i hotelski ambijent. Lokacija je pogodna za život, odmor i turističko izdavanje, zahvaljujući blizini prirode i sadržaja za aktivan boravak.

Cijena stana: 120.000 €

Opcije garaže:

Garažno mjesto sa ostavom (ukupno 21 m²) sa punjačem za električno vozilo: 20.000 €
Garažno mjesto sa punjačem (bez ostave): 12.000 €

Za više informacija i zakazivanje prezentacije:
Iva: +06*/****-***
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552805
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

2025

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1967.21 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kolašin

Kolašin
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 17.44% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kolašin

Prosječna cijena: 2382.86 €/m²

Ova nekretnina je 22.4% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kolašin

Prosječna veličina: 79 m²

2,383 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Blatina

Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin

200,000 €

Blatina

2 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin
Premium Kuća in Smailagića Polje