190,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi - image 8
190,000 € (3,393 €/m²)
56 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Osnovne informacije:

  • Površina: 56m²

  • Struktura: jednosoban stan

  • Lokacija: Topla 1, Herceg Novi

  • Udaljenost od mora: 200m

  • Novija zgrada

  • Cijena: 190.000€

Na prodaju moderan jednosoban stan površine 56m² u naselju Topla 1, Herceg Novi, smješten u novijoj stambenoj zgradi na samo 200 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana u Herceg Novom, kako za život i odmor, tako i kao investiciju za turističko izdavanje.

Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, stan je osvijetljen prirodnim svjetlom i pruža prijatnu atmosferu tokom cijele godine.

Lokacija u naselju Topla 1 jedna je od najatraktivnijih u Herceg Novom zbog blizine mora, šetališta, plaža, restorana, marketa i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a centar grada je udaljen svega nekoliko minuta.

Ako tražite jednosoban stan na prodaju u Herceg Novom blizu mora, ova nekretnina nudi idealan spoj moderne gradnje, odlične lokacije i investicionog potencijala.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557070
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2015

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3392.86 €

Učešće 38,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
921 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,000 €
Učešće
38,000 €
Ukupna kamata
69,062 €
Ukupno plaćanje
221,062 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Topla

Topla
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 18.16% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna cijena: 2871.36 €/m²

Ova nekretnina je 14.38% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Topla

Prosječna veličina: 49 m²

2,871 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
7

Kvadratura

56m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Intermedio nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Topla

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi

190,000 €

Topla

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi