525,000 €
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi - image 9
525,000 € (10,096 €/m²)
52 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 52m², Luštica, Herceg Novi

Luštica, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se stan u preprodaji u luksuznom kompleksu, smješteno na obali mora, sa životom koji gravitira oko moderne marine i šarmantnog šetališta.

Marina Village - Lustica Bay naselje je živahna destinacija koja doprinosi užurbanom i vibrantnom stilu života na obali mora, u svako doba dana, tokom cijele godine, sa restoranima, barovima, kafićima, buticima, hotelom Chedi sa pet zvjezdica, amfiteatrom na otvorenom i redovnim događajima tokom cijele godine.

Ovaj prozračni studio je osunčano utočište na posljednjem spratu, sa panoramskim pogledom i visokim plafonima. Idealno raspoređen, potpuno opremljen i sa umirujućom atmosferom, predstavlja idealan kutak za odmor ili izdavanje.

Studio apartman sa pogledom na more ima ukupnu površinu od 52 m² (41,91 m² unutrašnjeg prostora + 12,23 m² terasa).

Cijena: 525.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
374799
Objavljeno
10.05.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 10096.15 €

Učešće 105,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,545 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
420,000 €
Učešće
105,000 €
Ukupna kamata
190,828 €
Ukupno plaćanje
610,828 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Luštica

Luštica
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 65.87% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Luštica

Prosječna cijena: 6086.96 €/m²

Ova nekretnina je 20.25% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Luštica

Prosječna veličina: 65 m²

Kvadratura

52m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Kuća in Luštica

Prodaja, kuća, 173m², Luštica, Herceg Novi

950,000 €

Luštica

3 sobe 0 173
Prodaja, kuća, 173m², Luštica, Herceg Novi
Kuća in Luštica

Prodaja, kuća, 170m², Luštica, Herceg Novi