176,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva - image 10
176,000 € (3,200 €/m²)
55 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva

Dubovica, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 388.

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 176.000 €

📌 Lokacija: Dubovica

📐 Površina: 55 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
👁️ Pogled: grad

Svijetli stan u novom objektu visokog kvaliteta nudi odličan prostor za život ili stabilnu investiciju. Sa funkcionalnom planiranjem, kvalitetnom sanitarijom i terasom sa otvorenim pogledom na Budvu, pruža komfor i prirodno svjetlo. Lokacija u Dubovici i visok potencijal za iznajmljivanje čine ga privlačnim izborom za mlade porodice ili investitore.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559806
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3200.00 €

Učešće 35,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
853 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
140,800 €
Učešće
35,200 €
Ukupna kamata
63,973 €
Ukupno plaćanje
204,773 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dubovica

Dubovica
Budva

Cijena ove nekretnine je 15.5% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna cijena: 2770.60 €/m²

Ova nekretnina je 22.42% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna veličina: 71 m²

2,771 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Dubovica

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Dubovica

Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva

525,000 €

Dubovica

2 sobe 2 kupatila 108
Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica