250,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva - image 9
250,000 € (2,841 €/m²)
88 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 129-1

📍 Budva · Apartman · 2 spavaće sobe · 250 000 €

📌 Lokacija: Bečići

📐 Površina: 88 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 1
🅿️ Parking: garaža
👁️ Pogled: more

Ovaj prostrani apartman u Bečićima nudi ugodan boravak i lak pristup moru. Sa terase se pruža predivan pogled na more, a uključeno garažno mjesto obezbjeđuje dodatnu pogodnost. Kompleks sa bazenom i dječijim igralištem stvara prijatno okruženje za porodice, čineći ovaj objekat odličnim izborom za odmor ili stalni boravak u živopisnom kraju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559601
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

88m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2840.91 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 13.25% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 17.66% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
6
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

88m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići