80,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva - image 8
80,000 € (3,810 €/m²)
21 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 21m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 136-2

📍 Budva · Garsonjera · 80.000 €

📌 Lokacija: Bečići

📐 Površina: 21 m²
🛏 Spavaće sobe: 0 (garsonjera)
🚿 Kupatila: 1
🏗 Sprat: 2
🅿️ Parking: otvoreni ispred zgrade
👁️ Pogled: planine

Kompaktna garsonjera u novoj zgradi iz 2022. godine sa liftom. Prostor je pametno organizovan: ima sve što je potrebno za život, uključujući odvojeno radno mjesto i brzi optički internet. Zahvaljujući pogodnoj lokaciji — u blizini su prodavnice, kafići i autobuska stanica, a plaža je udaljena 500 metara — stan je idealan za život jedne osobe ili para, kao i za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559578
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

21m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3809.52 €

Učešće 16,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
388 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
64,000 €
Učešće
16,000 €
Ukupna kamata
29,079 €
Ukupno plaćanje
93,079 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 12.62% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3382.61 €/m²

Ova nekretnina je 30.74% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 30 m²

3,383 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

21m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva