228,800 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva - image 10
228,800 € (1,600 €/m²)
143 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 143m², Seoce, Budva

Seoce, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 396.

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 228.800 €

📌 Lokacija: Seoce

📐 Površina: 143 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
👁️ Pogled: more

Prostran i svijetao stan u mirnom dijelu Seoca, blizu Budve, nudi spektakularan panoramski pogled na more. Ova nekretnina je odlična prilika za stvaranje doma po vašoj mjeri, pošto se prodaje bez namještaja, što omogućava potpunu personalizaciju. Pored toga, zahvaljujući atraktivnoj lokaciji i prelijepom pogledu, stan ima visok potencijal za izdavanje, što ga čini pametnom investicijom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559563
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

143m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1600.00 €

Učešće 45,760 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,109 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
183,040 €
Učešće
45,760 €
Ukupna kamata
83,165 €
Ukupno plaćanje
266,205 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Seoce

Seoce
Budva

Cijena ove nekretnine je 14.6% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Seoce

Prosječna cijena: 1873.44 €/m²

Ova nekretnina je 20.82% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Seoce

Prosječna veličina: 118 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Seoce

Kvadratura

143m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Seoce

Prodaja, dvosoban stan, 102m², Seoce, Budva

349,000 €

Seoce

2 sobe 2 kupatila 102
Prodaja, dvosoban stan, 102m², Seoce, Budva
Premium Ugostiteljski objekat in Seoce

Prodaja, ugostiteljski objekat, 1680m², Seoce, Budva

2,000.000 €

Seoce