2,022.000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva - image 10
2,022.000 € (6,460 €/m²)
313 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva

Centar, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

#threebedrooms_for_sale_Budva

ID 421.

📍 Exclusive three-level penthouse in Budva

📌 Location: Budva

Area: 313 m²

This unique three-level premium penthouse is designed for those who value privacy, technology, and maximum comfort. It combines luxurious interiors, panoramic terraces, and a private wellness area.

Layout:

— 3 bedrooms

— 2 living rooms

— kitchen

— 2 bathrooms

— 2 spacious terraces

— private gym

— Finnish sauna

🔹 Features and technology:

— EFFEGIBI Finnish sauna

— smart home system

— professional kitchen with an extended appliance package

— FOCAL SOPRA home theater

— HARMAN KARDON 5.1 sound system

— panoramic rooftop terrace

— outdoor TV

— Viessmann 1000L boiler + solar system

— automatic wind-resistant MARKILUX awning

📍 Property features:

— private gym on the 6th floor

— a rare format for the Montenegrin market

💶 Price: €2,022,000

WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER

+382 68 200 906 — Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM INVESTMENT

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559112
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

313m²

Sobe

3

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6460.06 €

Učešće 404,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
9,802 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,617.600 €
Učešće
404,400 €
Ukupna kamata
734,961 €
Ukupno plaćanje
2,352.561 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Centar

Centar
Budva

Cijena ove nekretnine je 102.7% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 3186.99 €/m²

Ova nekretnina je 155.36% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 123 m²

3,187 €
Prosječna godišnja cijena
-10%
Trend cijena (godišnje)
7
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Centar

Kvadratura

313m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar