214,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva - image 7
214,000 € (3,690 €/m²)
58 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Rozino, Budva

Rozino, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

💶 Cijena: 214.000 €
Na prodaju funkcionalan i lijepo uređen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Rozino, jednom od najtraženijih djelova Budve 🌟 Idealna nekretnina kako za porodičan život, tako i za izdavanje tokom cijele godine ili turističke sezone. Blizina svih bitnih sadržaja poput škole, vrtića, supermarketa i doma zdravlja čini ga izuzetno praktičnim izborom.
📐 Površina: 58 m²🏢 Sprat: visoko prizemlje🛗 Lift: nema
Stan je veoma praktično organizovan i prodaje se kompletno opremljen modernim namještajem i svim neophodnim kućnim aparatima, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Sastoji se od:✨ hodnika✨ prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom✨ moderne kuhinje✨ dvije udobne spavaće sobe✨ kupatila✨ dvije terase – jedna dostupna iz dnevnog boravka, a druga pruža privatnost iz spavaće sobe, idealne za opuštanje.
Grijanje i hlađenje su obezbijeđeni klima uređajima. Visok kvalitet gradnje i održavana zgrada doprinose udobnosti. Ne propustite ovu izvanrednu priliku za život ili investiciju u srcu Budve! Za više informacija i zakazivanje pregleda, kontaktirajte nas.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558651
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3689.66 €

Učešće 42,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,037 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
171,200 €
Učešće
42,800 €
Ukupna kamata
77,785 €
Ukupno plaćanje
248,985 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Rozino

Rozino
Budva

Cijena ove nekretnine je 6.95% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Rozino

Prosječna cijena: 3449.73 €/m²

Ova nekretnina je 27.82% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Rozino

Prosječna veličina: 80 m²

3,450 €
Prosječna godišnja cijena
+14%
Trend cijena (godišnje)
8

Kvadratura

58m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Valentina

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva

530,000 €

Rozino

3 sobe 2 kupatila 98
Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva