199,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva - image 18
199,000 € (3,062 €/m²)
65 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Odličan dvosoban stan na visokom drugom spratu,
kompletno namješten i opremljen stan.
Prelijep otvoren, trajan pogled na more.
Odličan raspored, 65m2.
Savremena gradnja, komforan i prostran ulaz,
pogled na more uz stotine drva maslina.
Vrhunski nov stan,
idealan za život i odmor.
Sve info na
+

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556104
Objavljeno
11.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3061.54 €

Učešće 39,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
965 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
159,200 €
Učešće
39,800 €
Ukupna kamata
72,333 €
Ukupno plaćanje
231,533 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 33.68% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4616.25 €/m²

Ova nekretnina je 20.71% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 82 m²

4,616 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
3

Kvadratura

65m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Rafailovići, Budva
Premium Stan in Rafailovići