200,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva - image 24
200,000 € (4,878 €/m²)
41 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju moderan i potpuno opremljen jednosoban stan u Rafailovići, na svega 200 metara od mora, u novoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi.Stan ima površinu od 41m² i funkcionalan raspored. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kao i terase sa mirnim pogledom na planinu. Orijentisan je ka istoku, što obezbeđuje prijatnu svetlost tokom dana.Prodaje se kompletno namešten modernim i kvalitetnim nameštajem. U cenu je uključeno i garažno mesto.Zgrada poseduje recepciju, kafić, tri nivoa garaže sa auto-liftom, kao i tri lifta, što pruža dodatni komfor i praktičnost.Odlična prilika za život, odmor ili kao investicija za izdavanje, zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u blizini mora.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553027
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

41m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4878.05 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Rafailovići

Rafailovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 13.4% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna cijena: 4301.76 €/m²

Ova nekretnina je 19.53% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Rafailovići

Prosječna veličina: 51 m²

4,302 €
Prosječna godišnja cijena
+12%
Trend cijena (godišnje)
22

Kvadratura

41m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 soba 0 30
Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva