168,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva - image 12
168,000 € (2,400 €/m²)
70 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Dubovica, Budva

Dubovica, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Apartment with 2 bedrooms located in a quiet area of Budva - Dubovitsa.
The entire infrastructure of the city is within walking distance.
Total area: 70 m2 + basement.
Layout: 2 bedrooms, 2 bathrooms, living room with dining area, separate kitchen, 2 terraces (one is glazed, the second is closed with a sea view).
Sunny side.
All documents are in order.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545322
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2400.00 €

Učešće 33,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
814 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
134,400 €
Učešće
33,600 €
Ukupna kamata
61,065 €
Ukupno plaćanje
195,465 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Dubovica

Dubovica
Budva

Cijena ove nekretnine je 13.38% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna cijena: 2770.60 €/m²

Ova nekretnina je 1.26% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna veličina: 71 m²

2,771 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

70m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Dubovica

Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva

525,000 €

Dubovica

2 sobe 2 kupatila 108
Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, stan, 30m², Dubovica, Budva

90,000 €

Dubovica

1 kupatilo 30
Prodaja, stan, 30m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva

127,500 €

Dubovica

1 soba 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva

130,000 €

Dubovica

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva

138,180 €

Dubovica

1 soba 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva
Stan in Dubovica

Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva

525,000 €

Dubovica

2 sobe 2 kupatila 108
Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva
Stan in Dubovica

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Dubovica, Budva

176,000 €

Dubovica

2 sobe 1 kupatilo 55