545,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora - image 12
545,000 € (5,450 €/m²)
100 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 100m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

For sale, modern apartment in DUKLEY RESIDENCE.
The total area is 90m2 + 10m2 gallery.
According to the layout: 2 bedrooms, 2 bathrooms, spacious studio kitchen, wardrobe, gallery/library.
The apartment has a high-quality, designer renovation. Split system for cooling and heating, Underfloor heating in bathrooms, high-quality double-glazed windows with sliding systems.
Complete set of upholstered furniture and household appliances.
1 place in the underground parking.
Residents have access to a 24-hour reception.
150m from the embankment, the old town, many beaches, boutiques and shops.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544960
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

100m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5450.00 €

Učešće 109,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,642 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
436,000 €
Učešće
109,000 €
Ukupna kamata
198,098 €
Ukupno plaćanje
634,098 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 62.16% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3360.84 €/m²

Ova nekretnina je 26.69% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 79 m²

3,361 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
40

Kvadratura

100m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Babilonija