170,100 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva - image 12
170,100 € (2,700 €/m²)
63 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

For sale a 2-bedroom apartment with an area of 63 m2 in one of the best locations of the Budva riviera Becici.
The apartment is located on the 2d floor of a new building with an elevator. The sunny side. Terrace.
Sea view!
The apartment is fully finished, plumbing has been installed and all necessary components have been removed for convenient connection of the kitchen and ventilation systems.
The sea is only a 10-minute walk away.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544749
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2700.00 €

Učešće 34,020 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
825 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,080 €
Učešće
34,020 €
Ukupna kamata
61,828 €
Ukupno plaćanje
197,908 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 17.55% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 15.76% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

63m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva