200,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva - image 12
200,000 € (3,636 €/m²)
55 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

The modern and fully equipped 55 m2 apartment is located on the 1st floor of a new residential building with an elevator. The layout is thoughtful and functional: an entrance hall, a spacious living room with a kitchen and a dining area, two bedrooms, a bathroom and a terrace with side sea views. The apartment is designed in a modern style, it is practical and comfortable to live in. Each room has air conditioning, the apartment is sold fully furnished and ready to move in, without the need for additional investments. The house is located in one of the most attractive areas of Becici, next to the new roundabout, which provides convenient transport accessibility. Only 300 m from the sea, as well as within walking distance of restaurants, cafes, shops and all necessary infrastructure.
An excellent option for both comfortable living and investment with subsequent rental.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544345
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3636.36 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 11.04% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 26.46% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva