420,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora - image 10
420,000 € (4,000 €/m²)
105 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 105m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se svijetao i atmosferičan stan na vrhunskoj lokaciji u Budvi, idealan za udoban život i investiciju. Smješten na zadnjem spratu, stan nudi privatnost, mir i prekrasan pogled na more i grad.

Ukupna površina stana je 105 kvadratnih metara. Prostor je praktično i funkcionalno organizovan: ugodan dnevni boravak sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatilo i prekrasna terasa koja zaista postaje produžetak životnog prostora. Upravo terasa i otvoreni pogled na more čine ovaj stan posebno vrijednim i stvaraju taj osjećaj života uz more zbog kojeg ljudi dolaze u Budvu.

Enterijer je uređen u toplim, prirodnim tonovima. U završnoj obradi korišteni su dekorativni kamen, drvo i praktične pločice. Stan je namješten i opremljen, što ga čini lakim za useljenje odmah nakon kupovine ili brzim za iznajmljivanje.

Prednosti objekta:
• gornji sprat;
• pogled na more;
• 200 metara do mora;
• prostrana terasa;
• velika površina od 105 m²;
• spremnost za život;
• popularna lokacija u Budvi.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541383
Objavljeno
04.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

105m²

Sobe

2

Kupatila

0

Broj terasa

1

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4000.00 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 19.02% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3360.84 €/m²

Ova nekretnina je 33.03% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 79 m²

3,361 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
42

Kvadratura

105m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva