88,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva - image 9
88,500 € (1,054 €/m²)
84 m²
3 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 84m², Petrovac, Budva

Petrovac, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaju se tri studia u kompletu u Petrovcu.Stan je podijeljen na tri manja studia koja sadrže sobu, kuhinju, kupatilo i terasu.Površina stana 84m2.Stan se nalazi na 3.spratu manje stambene zgrade, nema lift.Zgrada je udaljena od plaže 300met.

Studia se prodaju opremljena i namještena.Stan je idealna prilika za izdavanje, kao i za udobno cjelogodišnje stanovanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
534126
Objavljeno
15.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

84m²

Sobe

3

Kupatila

3

Sprat

3. sprat

Broj terasa

3

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1053.57 €

Učešće 17,700 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
429 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
70,800 €
Učešće
17,700 €
Ukupna kamata
32,168 €
Ukupno plaćanje
102,968 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Petrovac

Petrovac
Budva

Cijena ove nekretnine je 53.89% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna cijena: 2284.97 €/m²

Ova nekretnina je 36.44% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Petrovac

Prosječna veličina: 132 m²

2,285 €
Prosječna godišnja cijena
-5%
Trend cijena (godišnje)
68

Kvadratura

84m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Porto Office

Slične nekretnine

Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac