230,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora - image 25
230,000 € (1,949 €/m²)
118 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 118m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je prostran trosoban stan, površine 118 m2, sa predivnim panoramskim pogledom na grad i more u Budvi, Crna Gora. Nalazi se u mirnom naselju Vidikovac, na samo 6 minuta hoda od plaže, što ga čini idealnim mestom za život ili kao investiciju za izdavanje.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Struktura stana je savršena za udoban život, a sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom, jednog kupatila i velike terase (oko 20m2).U cenu je uključena i garaža od 15 m2.Lokacija stana je sjajna. Udaljenost od Starog grada, centra Budve je samo 6 minuta hoda, dok ćete do jedne od najlepših plaža na Budvanskoj rivijeri, Mogrena, stići za samo 10 minuta hoda.Ovaj prostrani trosoban stan je idealna prilika za one koji traže miran i moderan životni prostor, na izvanrednoj lokaciji u Budvi.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
532658
Objavljeno
11.03.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

118m²

Sobe

3

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1949.15 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 38.18% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3153.14 €/m²

Ova nekretnina je 6.1% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 126 m²

3,153 €
Prosječna godišnja cijena
-7%
Trend cijena (godišnje)
64

Kvadratura

118m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva