170,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva - image 15
170,000 € (3,696 €/m²)
46 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dubovica, Budva

Dubovica, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Stan na prodaju u Old Bakery | Budva
Jedan od najtraženijih kompleksa • Potpuno namješten • Idealna investicija
Na prodaju kompletno opremljen stan u popularnom stambenom kompleksu Old Bakery u Budvi.
Odličan izbor za život na moru ili sigurnu investiciju za izdavanje tokom cijele godine.
Osnovne informacije:
Površina: 46m²
Sprat: 4
Struktura stana:
Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
Odvojena spavaća soba
Kupatilo sa tuš kabinom
Terasa
Stan je u potpunosti namješten i opremljen — spreman za useljenje ili odmah izdavanje bez dodatnih ulaganja.
Garažno mjesto:
Podzemna garaža — 20.000€ (nije uključeno u cijenu)
Cijena: 170.000

Detalji o nekretnini

ID oglasa
526088
Objavljeno
22.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3695.65 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Dubovica

Dubovica
Budva

Cijena ove nekretnine je 21.09% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna cijena: 3051.88 €/m²

Ova nekretnina je 8.13% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Dubovica

Prosječna veličina: 50 m²

3,052 €
Prosječna godišnja cijena
-3%
Trend cijena (godišnje)
88
Dana na tržištu
PM

PROperty Montenegro

PROperty Montenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Dubovica

Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva

525,000 €

Dubovica

2 sobe 2 kupatila 108
Prodaja, dvosoban stan, 108m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, stan, 30m², Dubovica, Budva

90,000 €

Dubovica

1 kupatilo 30
Prodaja, stan, 30m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva

127,500 €

Dubovica

1 soba 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva
Premium Stan in Dubovica

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Dubovica, Budva