245,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva - image 12
245,000 € (2,849 €/m²)
86 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 86m², Centar, Budva

Centar, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Trosoban stan u Old Bakery, Budva

Moderna nekretnina sa tri spavaće sobe i dva kupatila, ukupne površine 86 m². Potpuno namješten i spreman za useljenje.

Cijena: 245.100 €
Dodatno: Mogućnost kupovine parking mjesta za 20.000 €

Savršen spoj komfora i odlične lokacije u samom srcu Budve. Idealno za lični život ili kao investicija.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
509280
Objavljeno
10.01.2026
Ažuriran
24.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

3

Kupatila

2

Broj terasa

1

Opremljen

Opremljeno

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2848.84 €

Učešće 49,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,188 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
196,000 €
Učešće
49,000 €
Ukupna kamata
89,053 €
Ukupno plaćanje
285,053 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Centar

Centar
Budva

Cijena ove nekretnine je 10.61% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 3186.99 €/m²

Ova nekretnina je 29.84% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 123 m²

3,187 €
Prosječna godišnja cijena
-10%
Trend cijena (godišnje)
132

Kvadratura

86m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Adriatic Dream Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar