95,000 €
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora - image 24
95,000 € (3,519 €/m²)
27 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 27m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

A 27 m² studio apartment in the new The Old Bakery complex. It consists of an entrance hall, bathroom, kitchen, and living room, and is located on the first floor of the complex with an elevator. It is 800 meters from the beach and the city center. On the ground floor of the complex, there is a Mega Market, several cafés, etc.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
496747
Objavljeno
28.11.2025
Ažuriran
26.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

27m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3518.52 €

Učešće 19,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
461 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
76,000 €
Učešće
19,000 €
Ukupna kamata
34,531 €
Ukupno plaćanje
110,531 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 5.69% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3328.97 €/m²

Ova nekretnina je 60.56% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 68 m²

3,329 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
174
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Violet Investment

Registarski broj

2

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

27m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Violet Investment

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 soba 0 30
Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva