Prostran stan na predzadnjem spratu – 10. sprat
Ovaj luksuzni stan predstavlja idealnu kombinaciju komfora, modernog dizajna i kvaliteta.
Ključne karakteristike stana:
Cijena: 690.000 €
Ovaj stan je savršen izbor za one koji traže prostor, luksuz i praktičnost u jednoj od najpoželjnijih lokacija.
Stan
85m²
3
N/A
Agencija
ADRIATIC DREAM ESTATECijena po m²: 8117.65 €
Učešće 138,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 137.7% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bečići
Prosječna cijena: 3415.04 €/m²
Ova nekretnina je 27.28% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Bečići
Prosječna veličina: 117 m²
Agencija (posrednik)
ADRIATIC DREAM ESTATE
Registarski broj
38268508080
Lokacija
Budva
Bečići
Kvadratura
85m²
Struktura
3 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza