330,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora - image 10
330,000 € (4,024 €/m²)
82 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo na prodaju prostran i svijetao stan premium klase, smješten u novom stambenom kompleksu u samom centru Budve. Ova nekretnina od 82 kvadratna metra nudi ne samo prekrasan panoramski pogled na more i planine, već i idealnu lokaciju, omogućavajući pristup svoj gradskoj infrastrukturi na pješačkoj udaljenosti.

Stan ima dobro osmišljen raspored, uključujući dvije ugodne i odvojene spavaće sobe, dvije moderne kupaonice i praktičnu zasebnu garderobu, što stvara najudobniji životni prostor. Posebna prednost nekretnine — su tri ugodne terase, koje nude veličanstven panoramski pogled na okolne pejzaže.

Stan je opremljen svime što je potrebno za ugodan život: ugrađeni su svi kućanski aparati vodećeg proizvođača Bosch, osigurano je podno grijanje za maksimalnu udobnost, kao i tri klima uređaja za održavanje optimalne temperature u bilo koje doba godine.

Zahvaljujući idealnoj lokaciji u centru Budve, svi ključni infrastrukturni sadržaji - trgovine, restorani, kafići, butici, kao i plaže i šetalište - nalaze se doslovno na pješačkoj udaljenosti.

Ovaj apartman — je odličan izbor za udoban stalni život, ljetni odmor ili profitabilnu investiciju u nekretnine visoke klase u Crnoj Gori.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
442193
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

82m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator