136,500 €
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora - image 10
136,500 € (3,174 €/m²)
43 m²

Prodaja, stan, 43m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Ovaj elegantan jednosoban stan od 43 m², smješten u traženom dijelu Podmaina, nudi udoban i funkcionalan životni prostor u vrhunskom stambenom okruženju. Pozicioniran na visokom prizemlju, stan je idealan za one koji traže praktičnost i laku dostupnost. Sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi prostor, ova nekretnina je savršen izbor za pojedince ili parove koji žele udoban i moderan dom.

Jedna od glavnih prednosti ovog stana je mogućnost spajanja sa susjednom jedinicom, čime bi se dobio veći, jedinstveni stambeni prostor. Ova opcija ga čini posebno privlačnim kupcima koji žele proširiti svoj životni prostor bez potrebe za preseljenjem. Pored toga, stan dolazi s pripadajućim garažnim mjestom, što osigurava sigurno i praktično parkiranje.

Smješten u mirnom i dobro povezanom naselju Podmaine, stan omogućava brz pristup svim neophodnim sadržajima, javnom prevozu i živopisnom centru Budve. Bilo da se radi o pametnoj investiciji ili vlastitom domu, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku na rastućem tržištu nekretnina. Za više informacija ili dogovor o razgledanju, slobodno nas kontaktirajte.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344826
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3174.42 €

Učešće 27,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
662 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
109,200 €
Učešće
27,300 €
Ukupna kamata
49,615 €
Ukupno plaćanje
158,815 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 4.64% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3328.97 €/m²

Ova nekretnina je 37.19% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 68 m²

3,329 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
450

Kvadratura

43m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Rafailovići

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 soba 0 30
Prodaja, jednosoban stan, 30m², Rafailovići, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva