264,600 €
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora - image 10
264,600 € (4,200 €/m²)
63 m²

Prodaja, stan, 63m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Smešten u samom srcu Budve, ova ekskluzivna nekretnina nudi izuzetnu priliku kako za investiciju, tako i za udoban život. Stan se nalazi u prestižnoj zgradi TreeCane, koja se prostire na tri sprata i ima energetski razred A, što garantuje visok standard života.

Ovaj jednosoban, potpuno namešten stan je idealan za sve koji traže moderan, udoban prostor sa svim potrebnim sadržajima. Stan je opremljen klima uređajem, što omogućava komfor tokom cele godine, čineći ga savršenim kako za dugoročni boravak, tako i kao investiciju za izdavanje. Sa stilizovanim enterijerom i izvanrednom lokacijom, ovaj stan nudi i udobnost i praktičnost, sa svim atrakcijama Budve na dohvat ruke.

Bez obzira da li tražite nekretninu u jednoj od najtraženijih lokacija u Crnoj Gori ili vam je potrebno mesto za dugoročni boravak, ovaj stan je odlična opcija. Ne propustite priliku da obezbedite ovu lepu nekretninu ili mogućnost za izdavanje u Budvi. Kontaktirajte nas danas kako biste zakazali razgledanje ili saznali više informacija.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344603
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4200.00 €

Učešće 52,920 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,283 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
211,680 €
Učešće
52,920 €
Ukupna kamata
96,177 €
Ukupno plaćanje
307,857 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 26.22% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3327.60 €/m²

Ova nekretnina je 7.73% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 68 m²

3,328 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
445

Kvadratura

63m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva