80,000 €
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva - image 8
80,000 € (2,424 €/m²)
33 m²

Prodaja, stan, 33m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Продажа квартиры 33м2, Бечичи. 

Продается небольшая однокомнатная квартира в новом жилом комплексе с бассейном. Квартира расположена на 1 этаже и состоит из кухни-гостиной, просторной ванной комнаты и спальни. До моря 7 минут ходьбы. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
195644
Objavljeno
21.11.2023
Ažuriran
03.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Agencija

Omega123

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2424.24 €

Učešće 16,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
388 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
64,000 €
Učešće
16,000 €
Ukupna kamata
29,079 €
Ukupno plaćanje
93,079 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 27.3% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3334.53 €/m²

Ova nekretnina je 46.9% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 62 m²

3,335 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
907
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Omega123

Registarski broj

-

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

33m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EE

Omega123

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva