189,000 €
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva - image 9
189,000 € (3,048 €/m²)
62 m²

Prodaja, stan, 62m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Complex Status M

Gym, children's center in the building, next to the restaurant "Two Captains".

•The apartment consists of an entrance hall,

living room with kitchen area, dining area and work area

Bedrooms with double bed and wardrobe, children's room,

bathroom with shower and washing machine

Terrace with mountain view

Detalji o nekretnini

ID oglasa
186390
Objavljeno
21.10.2023
Ažuriran
03.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Agencija

Omega123

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3048.39 €

Učešće 37,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
916 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
151,200 €
Učešće
37,800 €
Ukupna kamata
68,698 €
Ukupno plaćanje
219,898 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 8.58% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3334.53 €/m²

Ova nekretnina je 0.24% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 62 m²

3,335 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
938
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Omega123

Registarski broj

-

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

62m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EE

Omega123

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 112m², Bečići, Budva

350,000 €

Bečići

3 sobe 2 kupatila 112
Prodaja, trosoban stan, 112m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Bečići, Budva