32,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora - image 13
32,000 € (2,133 €/m²)
15 m²

Prodaja, garsonjera, 15m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se garažno mesto u podzemnoj garazi (0) Nalazi se u novoizgradjenom kompleksu The Old Bakery, Budva.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
173291
Objavljeno
18.09.2023
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

15m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2133.33 €

Učešće 6,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
155 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
25,600 €
Učešće
6,400 €
Ukupna kamata
11,631 €
Ukupno plaćanje
37,231 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 36.17% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3342.30 €/m²

Ova nekretnina je 50.53% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 30 m²

3,342 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
969

Kvadratura

15m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva