260,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora - image 25
260,000 € (4,483 €/m²)
58 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Mediteranskoj ulici, u neposrednoj blizini mora i svih centralnih sadržaja grada.Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi, nedaleko od gradske marine, Slovenska plaža, Stari grad Budva, restorana, kafića i šetališta.Po strukturi je dvosoban i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cele godine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
173017
Objavljeno
18.09.2023
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

2

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4482.76 €

Učešće 52,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,260 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
208,000 €
Učešće
52,000 €
Ukupna kamata
94,505 €
Ukupno plaćanje
302,505 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 33.38% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3360.84 €/m²

Ova nekretnina je 26.52% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 79 m²

3,361 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
971

Kvadratura

58m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva

480,000 €

Bečići

3 sobe 2 kupatila 360
Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva

530,000 €

Rozino

3 sobe 2 kupatila 98
Prodaja, trosoban stan, 98m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva

500,000 €

Pržno

2 sobe 1 kupatilo 96
Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 112m², Bečići, Budva

350,000 €

Bečići

3 sobe 2 kupatila 112
Prodaja, trosoban stan, 112m², Bečići, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva

500,000 €

Rozino

4 sobe 2 kupatila 150
Prodaja, četvorosoban stan, 150m², Rozino, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 37m², Centar, Budva

110,000 €

Centar

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Centar, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, dvosoban stan, 82m², Rozino, Budva

296,000 €

Rozino

2 sobe 2 kupatila 82
Prodaja, dvosoban stan, 82m², Rozino, Budva