Estitor

Prodaja Luksuznih Stanova Bar - Strana 5

Pronađeno je 146 oglasa za upit Prodaja Luksuznih Stanova Bar - Strana 5

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 15:06

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Bar
1/9
Novogradnja

190,000 €

prije 62 dana

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Bar

Stan52Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban stan na prodaju u Baru — Zeta Gradnja Na prodaju potpuno namješten jednosoban stan od 52 m², na 8. spratu, u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Baru. Useljiv bez dodatnih ulaganja...

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Bar, Crna Gora
1/14
Novogradnja

214,000 €

prije 63 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Bar, Crna Gora

Stan74Dvosoban1 kupatilo

For sale: a modern two-bedroom apartment of 74 m², located on the 10th floor of a high-quality building by the reputable developer RTM Group in the heart of Bar. The apartment is just 400 meters from...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bar, Crna Gora
1/8
Novogradnja

115,000 €

prije 63 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bar, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Area: 46 m²Price: €115,000 (€2,500/m²) A one-bedroom apartment of 46 m² is for sale in the Bjeliši neighborhood in Bar. The apartment is located in a very convenient area, close to Marina, Voli and...

Prodaja Luksuznih Stanova Bar - Strana · Bar · 61m² · 2.705 €/m²
Cijena nekretnine165.000
40.000500.000
Učešće 20%: 33.000
Kredit: 132.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
734 €/mj.
za kredit od 132.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 35m², Sutomore, Bar
1/9
Novogradnja

92,000 €

prije 64 dana

Prodaja, stan, 35m², Sutomore, Bar

Stan351 kupatilo

PRODAJA / SALE Prodaje se modermo opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u Sutomoru,nalazi se uz magistralni put u blizini autobuske stanice. Garsonjera ima 35 m2. Nalazi se na 5. spratu,nije...

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ilino, Bar
1/8
Novogradnja

149,121 €

prije 70 dana

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ilino, Bar

Stan66Dvosoban1 kupatilo

Novi luksuzni kompleks – Srce Bara Na prodaju moderan dvosoban stan površine 65,75 m² u jednom od najimpresivnijih stambenih kompleksa u Baru. Ovaj arhitektonski upečatljiv kompleks redefiniše urbani...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Sutomore, Bar
1/10

102,700 €

prije 70 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Sutomore, Bar

Stan38Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA / SALE Prodaje se moderno opremljen jednosoban stan u novijoj zgradi, na odličnoj lokaciji u Sutomoru,nalazi se uz magistralni put u blizini autobuske stanice. Stan ima 38 m2. Struktura...

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Bar
1/8
Novogradnja

260,000 €

prije 71 dan

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Bar

Stan70Dvosoban2 kupatila

Prodaja | Moderan dvosoban stan 69 m² | Centar Bara – Zeta gradnja Na prodaju luksuzan i moderan dvosoban stan površine 69 m² u centru Bara, u jednoj od najkvalitetnijih i najtraženijih zgrada – Zeta...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Bar
1/20
Novogradnja

230,000 €

prije 78 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Bar

Stan72Dvosoban2 kupatila

U ponudi odličan stan sa dvije spavaće sobe na 1. spratu u novogradnji. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, gostinskog...

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

113,968 €

prije 79 dana

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Centar, Bar

Stan50Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA | Jednosoban stan u modernom kompleksu – Bar Na prodaju jednosoban stan površine 50,25 m² u savremenom rezidencijalnom kompleksu na izuzetnoj lokaciji – svega 500 metara od mora. Kompleks je...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Šušanj, Bar
1/11
Novogradnja

155,000 €

prije 84 dana

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Šušanj, Bar

Stan67Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan, površine 67 m², u Baru. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje. Po strukturi je dvosoban i funkcionalno organizovan. Sastoji se od dnevnog boravka sa...

Info

Agencija

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 87m², Centar, Bar
1/4

Na Upit

prije 86 dana

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Centar, Bar

Stan87Dvosoban2 kupatila

Osunčan, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo

GB

Goran blagojevic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, garsonjera, 31m², Centar, Bar
1/16
Novogradnja

116,000 €

prije 87 dana

Prodaja, garsonjera, 31m², Centar, Bar

Stan31Garsonjera1 kupatilo

Prodaja moderno opremljene garsonjere površine 31m2 u Baru, u blizini kompleksa Soho City. Srednja spratnost. Lift. Pogled na more i planine. Smješten na odličnoj lokaciji, samo 200 metara od mora i...

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobre Vode, Bar
1/11
Novogradnja

220,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Dobre Vode, Bar

Stan53Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan – Dobre Vode, Your Home kompleks Ekskluzivan stan u kompleksu sa privatnim sadržajima i pogledom na more Dobre Vode – Your Home kompleks 53 m² 3. sprat Parking mjesto pod...

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar
1/9
Novogradnja

118,900 €

prije 99 dana

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Zeleni Pojas, Bar

Stan49Dvosoban1 kupatilo

CK

Company Kutsch

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/5
Novogradnja

128,900 €

prije 100 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

NA PRODAJU – JEDNOSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, CENTAR BARA Na prodaju je moderan i kvalitetno opremljen jednosoban stan, smješten u novoj zgradi visoke gradnje u samom centru Bara....

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/5
Novogradnja

117,000 €

prije 102 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA – JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Na prodaju jednosoban stan površine 47 m², smješten u modernoj novogradnji savremenog arhitektonskog dizajna. O zgradi: Zgrada se ističe elegantnom fasadom,...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar
1/8
Novogradnja

105,750 €

prije 108 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan u izgradnji, smješten u naselju Topolica IV, na udaljenosti 500 m od Vatrogasne, u modernom stambenom objektu. Kupovina direktno od investitora – ne plaća se porez na...

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

174,000 €

prije 109 dana

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Centar, Bar

Stan71Dvosoban2 kupatila

RTM GROUP Investitor

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar
1/8
Novogradnja

230,000 €

prije 110 dana

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

Stan65Jednosoban1 kupatilo

Osunčan, Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo, Odmah useljiv

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Bar
1/7
Novogradnja

182,000 €

prije 113 dana

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Bar

Stan76Dvosoban2 kupatila

Novogradnja, Lux NOVE NEKRETNINE u Baru Prodaja apartmana u Baru cijena već od 132.000€ Rijetka prilika da kupite stan u fazi izgradnje po povoljnoj cijeni — već od 2.400 €/m² Aktuelna ponuda:...

Prikazano 81-100 od 146 rezultata

Bar – vodič kroz grad i tržište stanova

Bar predstavlja atraktivno i lijepo uređeno primorsko mjesto sa snažnom potražnjom za stanovima — kako za kupovinu tako i za investicije. U blizini se nalaze istaknute tačke poput Kraljevske palate kralja Nikole, Pošte, Doma zdravlja i Apoteke BENU, kao i više banaka: NLB, Erste, Prva banka i filijala Adriatic Bank. Koristite LSI izraze: stanovi na prodaju u Baru, kupovina stana Bar, nekretnine Bar, cijene nekretnina Bar. Prosječna cijena iznosi 2699 €/m² — dobra je polazna tačka kada upoređujete nekretnine u okolini OŠ Anto Đedović, Apoteke Lenapharm i popularne zone Cosmetics Market i šetališta. Savjet: tražite stanove koji su blizu ključnih usluga i banaka (Hipotekarna banka, Lovćen Bank AD) i blagog pristupa plaži za najbolji odnos ulaganja i kvaliteta života.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Bar

Prosječna cijena/m²
2,705 €
Aktivni oglasi
LIVE
1,136
Ažurirano danas
Novi oglasi
52
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+11.32%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Bar?

Prema analizi 1136 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Bar iznosi 2,705 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Bar?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Bar bilježi stabilan rast od 11.3% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.