Estitor

Prodaja Luksuznih Stanova Bjeliši, Bar

Pronađeno je 8 oglasa za upit Prodaja Luksuznih Stanova Bjeliši, Bar

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 10:41

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Bjeliši, Bar
1/9
Novogradnja

154,100 €

prije 9 dana

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Bjeliši, Bar

Stan67Dvosoban2 kupatila

Dvosoban stan u izgradnji – Bar, Topolica IV Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, smješten u naselju Topolica IV, na udaljenosti 500 m od Vatrogasne, u modernom stambenom objektu. Stan se prodaje...

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Bjeliši, Bar
1/19
Novogradnja

167,900 €

prije 25 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Bjeliši, Bar

Stan73Dvosoban2 kupatila

Stan od 73m2 sa terasom u novom stambenom kompleksu u Baru. Nudimo na prodaju stan od 73m2 sa terasom i pogledom na more u modernom stambenom kompleksu koji se nalazi u jednom od najpogodnijih i...

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Bjeliši, Bar
1/12
Novogradnja

Na Upit

prije 49 dana

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Bjeliši, Bar

Stan57Jednosoban1 kupatilo

U prestižnom kompleksu u Baru.Zgrada B nudi širi izbor dostupnih stanova, sa cenama koje variraju u zavisnosti od spratnosti, kvadrature i pozicije unutar objekta.Jednosobni stanovi 57m2 i dvosobni...

Prodaja Luksuznih Stanova Bjeliši, · Bar · 61m² · 2.542 €/m²
Cijena nekretnine155.000
40.000500.000
Učešće 20%: 31.000
Kredit: 124.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
689 €/mj.
za kredit od 124.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar
1/8
Novogradnja

105,750 €

prije 105 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bjeliši, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan u izgradnji, smješten u naselju Topolica IV, na udaljenosti 500 m od Vatrogasne, u modernom stambenom objektu. Kupovina direktno od investitora – ne plaća se porez na...

Prodaja, dvosoban stan, 177m², Bjeliši, Bar
1/5
Novogradnja

418,000 €

prije 167 dana

Prodaja, dvosoban stan, 177m², Bjeliši, Bar

Stan177Dvosoban2 kupatila

Prodaje se penthaus u izgradnji u Baru. Lociran je na premium lokaciji, povrsine je 177m2 i nalazi se na 10. spratu. U svaku cijenu stana uračunato je I parking mjesto. Zgrada će se nalaziti uz sami...

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Bjeliši, Bar
1/5
Novogradnja

224,000 €

prije 167 dana

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Bjeliši, Bar

Stan83Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosovan stan u izgradnji u Baru. Lociran je na premium lokaciji, povrsine je 83m2. U svaku cijenu stana uračunato je I parking mjesto. Zgrada će se nalaziti uz sami Bulevar. Zgrada će...

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bjeliši, Bar
1/5
Novogradnja

141,500 €

prije 167 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bjeliši, Bar

Stan51Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se stan u izgradnji u Baru. Lociran je na premium lokaciji, povrsine je 51m2. U svaku cijenu stana uračunato je I parking mjesto. Zgrada će se nalaziti uz sami Bulevar. Zgrada će posjedovati...