280,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar - image 18
280,000 € (3,636 €/m²)
77 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam izuzetan luksuzan stan u samom centru Bara, idealan za život na obali ili kao investicija. Ova novogradnja, površine 77.0 m², nudi savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Stan je potpuno opremljen i odmah useljiv. Prostrani enterijer uključuje dve komforne spavaće sobe, jedno moderno kupatilo, elegantnu trpezariju i kompletno opremljenu kuhinju. Dodatna ostava pruža praktično rešenje za skladištenje, dok hodnik i predsoblje doprinose osećaju prostranosti. Uživajte u obilju sunca i prelepom pogledu na more, koji se pruža. Opremljen je klimatizacijom, interfonom i brzim internetom, obezbeđujući maksimalan komfor. Parking je dostupan ispred objekta. Lokacija je vrhunska: u srcu Bara, blizu škole i svih gradskih sadržaja, što ga čini idealnim za porodice. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Cena: 280.000 EUR.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558263
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

77m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

7. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3636.36 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 30.77% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2780.75 €/m²

Ova nekretnina je 6.34% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 72 m²

2,781 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
20
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Sword Plus

Registarski broj

5 - 1339941 / 001

Lokacija

Bar

Centar

Kvadratura

77m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Sword Plus

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar