169,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Bar - image 2
169,000 € (3,250 €/m²)
52 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

JEDNOSOBAN LUKS STAN – ATRAKTIVNA LOKACIJA, NOVOGRADNJA

Na prodaju moderan jednosoban stan površine 52 m² u kvalitetnoj i savremenoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je useljiv i idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.

Objekat odiše modernom arhitekturom, kvalitetnom gradnjom i luksuznim detaljima koji pružaju maksimalan komfor i funkcionalnost.

Kupac ne plaća porez na promet nepokretnosti.
Atraktivna i tražena lokacija.
Moderna i luksuzna zgrada.
Useljiv stan.
Odličan raspored prostorija.
Idealna investicija.

Stan je opremljen savremenim sistemima grijanja i hlađenja:
Podno grijanje
Fujitsu klima uređaji

Veliki prozori i moderan dizajn enterijera pružaju mnogo prirodne svjetlosti i osjećaj luksuza i udobnosti.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558185
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3250.00 €

Učešće 33,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
819 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,200 €
Učešće
33,800 €
Ukupna kamata
61,428 €
Ukupno plaćanje
196,628 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 11.55% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2913.58 €/m²

Ova nekretnina je 7.53% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 48 m²

2,914 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

52m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mega Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar