280,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar - image 14
280,000 € (3,636 €/m²)
77 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar

Soho City, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo izuzetan dvosoban stan od 77.0 m² na prodaju u prestižnom kompleksu Soho City, Bar. Smješten u srcu novogradnje, ovaj moderni apartman nudi savršen spoj luksuza i udobnosti.

Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe i jednog elegantno opremljenog kupatila. Prodaje se potpuno opremljen sa pažljivo biranim namještajem i modernim aparatima, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Uživajte u spektakularnom pogledu na more i planine sa privatnog balkona, obećavajući nezaboravne zalaske sunca i jutra. Dodatnu pogodnost pruža obezbijeđen parking ispred objekta, što olakšava svakodnevni život.

Ovaj stan u Soho City-ju, poznatom po kvalitetu i izvanrednoj lokaciji, predstavlja idealnu priliku za one koji traže premium nekretninu na crnogorskom primorju, bilo za život ili kao atraktivnu investiciju. Ne propustite ovu jedinstvenu ponudu!

Cijena: 280.000,0 EUR. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje posjete.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557839
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

77m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

7. sprat

Broj terasa

2

Godina izgradnje

2024

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3636.36 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bar

Soho City
Bar

Cijena ove nekretnine je 40.49% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2588.39 €/m²

Ova nekretnina je 6.32% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 72 m²

DK

DN K

DS

Slične nekretnine

Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Soho City, Bar

280,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 78
Prodaja, dvosoban stan, 78m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

250,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, trosoban stan, 85m², Soho City, Bar

255,000 €

Soho City

3 sobe 2 kupatila 85
Prodaja, trosoban stan, 85m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

242,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar