194,000 €
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora - image 12
194,000 € (1,293 €/m²)
150 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, stan, 150m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvospratna kuća u Dobroj Vodi malo iznad puta, u blizini plaže , od 150 m2 koja se nalazi na zemljištu od 652 m2.
Kuća se sastoji od u prizemlju dvosobnog stana.
Na i-vom spratu je takođe dvosoban stan , a u potkrovlju je još jedan takav.
Uz kuću se nlazi bazen za tehničku, izvorsku vodu od 88 kub., na bjemu je mali pomoćni objekat.
U dvorištu ima lijepo zasađeno voće, bašta i ima više parking mjesta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551386
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

150m²

Sobe

5

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1293.33 €

Učešće 38,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
940 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
155,200 €
Učešće
38,800 €
Ukupna kamata
70,516 €
Ukupno plaćanje
225,716 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih stanova - Crna Gora

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 59.51% niža od prosječne cijene petosobnog stana na lokaciji Crna Gora

Prosječna cijena: 3194.43 €/m²

Ova nekretnina je 56.22% manja od prosječne veličine petosobnog stana na lokaciji Crna Gora

Prosječna veličina: 343 m²

Kvadratura

150m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši