127,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar - image 6
127,000 € (3,629 €/m²)
35 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

#prodaja_novogradnja_Bar

ID 364.

📍 Prodaju se stanovi u novom stambenom kompleksu u Baru

📌 Lokacija: Ilino kvart, Bar

🏢 Moderan stambeni kompleks – savršena kombinacija kvalitete, udobnosti i lokacije

📐 Dostupne površine: od 35 m²

🛏 Raspored: garsonjere, jednosobni i dvosobni

🔖 O kompleksu:

— 5-katnica

— moderna arhitektura

— visokokvalitetni građevinski materijali

— lift

— podzemna i nadzemna garaža

— poslovni prostori u prizemlju

🔖 U kompleksu:

• 19 jednosobnih stanova

• 26 dvosobnih stanova

• 8 trosobnih stanova

• 6 poslovnih prostora

📍 Infrastruktura i lokacija:

— more ~700 m

— centar grada ~1,6 km

— Škola i vrtić ~1 km

— Supermarketi, kafići i sportski centar u blizini

🔖 Prednosti:

✔ Mirno, zeleno područje

✔ Praktična prometna povezanost

✔ Izvrsna kvaliteta gradnje

✔ Pogodno za život i ulaganje

💶 Cijena: od 127.000 €

WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER

+382 68 200 906 — Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM INVESTICIJE

Detalji o nekretnini

ID oglasa
546298
Objavljeno
13.04.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

1

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3628.57 €

Učešće 25,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
616 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
101,600 €
Učešće
25,400 €
Ukupna kamata
46,162 €
Ukupno plaćanje
147,762 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 24.54% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2913.58 €/m²

Ova nekretnina je 27.63% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 48 m²

2,914 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
37
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Bar

Centar

Kvadratura

35m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar