208,600 €
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar - image 7
208,600 € (2,219 €/m²)
94 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 94m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

EKSKLUZIVNA PONUDA – TROOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI

Na prodaju prostran i funkcionalan trosoban stan u savremenoj novogradnji, odmah useljiv.

Stan odlikuje odlican raspored prostorija, mnogo prirodne svjetlosti i visok nivo komfora. Kvalitetna i moderna gradnja pruza siguran i dugorocan kvalitet stanovanja.

Idealan izbor za porodicni zivot, ali i kao sigurna investicija.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
546003
Objavljeno
11.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

94m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

5. sprat

Broj terasa

3

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2219.15 €

Učešće 41,720 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,011 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
166,880 €
Učešće
41,720 €
Ukupna kamata
75,822 €
Ukupno plaćanje
242,702 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene trosobnih stanova - Centar

Centar
Bar

Cijena ove nekretnine je 19.01% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2740.11 €/m²

Ova nekretnina je 18.4% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 115 m²

2,740 €
Prosječna godišnja cijena
+14%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

94m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mega Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 kupatilo 41
Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Bar