425,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora - image 13
425,000 € (2,760 €/m²)
154 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 154m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Trosoban stan u Zetagradnji u Baru

Detalji o nekretnini

ID oglasa
503777
Objavljeno
17.12.2025
Ažuriran
06.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

154m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

7. sprat

Broj terasa

3

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2759.74 €

Učešće 85,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,060 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
340,000 €
Učešće
85,000 €
Ukupna kamata
154,480 €
Ukupno plaćanje
494,480 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 12.5% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2453.03 €/m²

Ova nekretnina je 45.56% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 106 m²

2,453 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
156
Dana na tržištu

Verdan Montenegro

Verdan

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dobre Vode, Bar

130,000 €

Dobre Vode

1 soba 1 kupatilo 33
Prodaja, jednosoban stan, 33m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar