999,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora - image 16
999,000 € (5,676 €/m²)
176 m²
3 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 176m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se trosoban LUX stan u Ilino na V spratu nove zgrade. Uz stan se dobija dva parking mjesta, izlaz na krov sa mogućnošću korištenja i zastakljivanja cijele površine ploče iznad stana u veličini od 200 m2. Stan je lux sređen sa puno iskorišćenog prostora. U hodniku je urađen cipelar do plafona, taj se nastavlja u drugi hodnik iz koga se lijevo izlazi u dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, te prostorije imaju dvije tarase i kupatilo. Desno se ulazi u veći hodnik gdje su smještene tri spavaće sobe i dva kupatila. Svaka prostorija izlazi na tarasu. U stanu postoji podno grijanje na struju i na pelet, hidrant za vodu, rasvjeta na krovu. Stan je opremljen namještajem iz Njemačke renomiranih proizvođača, takođe je kuhinja po poslednjim standardima urađena. Iz stana se pruža fantastičan pogled na more, šetalište i hrana je za dušu miljenika mirisa mora. U samoj zgradi se nalazi market Aroma koja pomaže u snadbijevanju porodice.
Sam Bar grad koji živi cijele godine, sa bogatim kulturno umjetničkim programima i ljeti i zimi daje divan motiv za život u njemu. Prekrasne plaže koje ga krase, Dvorac Kralja Nikole, St Bar, Stara Maslina bogate taj ugođaj.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
434951
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

176m²

Sobe

3

Kupatila

3

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5676.14 €

Učešće 199,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,843 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
799,200 €
Učešće
199,800 €
Ukupna kamata
363,119 €
Ukupno plaćanje
1,162.319 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 131.39% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2453.03 €/m²

Ova nekretnina je 66.35% veća od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 106 m²

2,453 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
317

Kvadratura

176m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar