130,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora - image 11
130,000 € (1,857 €/m²)
70 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju dvosoban stan na petom spratu stambene zgrade bez lifta, smešten u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje,dvije sspavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja pruža lep pogled na grad. Zbog svoje lokacije, stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, restorani, škole i sve što je potrebno za lagodan život. Stan je svetao i dobro održavan, uz mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika.

Za sve ostale informacije ili dogovor za razgledanje stana možete nas kontaktirati putem Viber-a ili WhatsApp-a +38269280144

J

Detalji o nekretnini

ID oglasa
355663
Objavljeno
24.03.2025
Ažuriran
27.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

2

Kupatila

1

Broj terasa

1

Sadržaji

Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1857.14 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 28.56% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2599.71 €/m²

Ova nekretnina je 3.61% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 73 m²

2,600 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
423

Kvadratura

70m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BLUE SKY PROPERTIES

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar