84,000 €
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora - image 10
84,000 € (1,953 €/m²)
43 m²

Prodaja, stan, 43m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Smješten u srcu Sutomora, ovaj šarmantni stan od 43 m² predstavlja odličnu priliku za one koji traže dobro lociran i potpuno opremljen životni prostor. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade u ulici Cara Lazara, preko puta hotela Akapulko, što omogućava lakoću pristupa i praktičnost. Stan takođe sadrži dodatnu galeriju od 10 m², koja proširuje korisni prostor i doprinosi funkcionalnosti enterijera.

Potpuno namješten i osmišljen za udoban boravak, stan ima zatvorenu terasu, koja omogućava korišćenje tokom cijele godine uz dodatnu privatnost. Njegova vrhunska lokacija omogućava lagan pristup trima predivnim plažama, koje su udaljene samo 500 metara, pružajući savršen spoj blizine mora i mirnog životnog ambijenta.

Idealan kao mjesto za odmor ili investiciona nekretnina, ovaj stan nudi spoj praktičnosti i atraktivne lokacije, čineći ga pametnim izborom za one koji žele uživati u primorskom načinu života u Sutomoru.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344824
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1953.49 €

Učešće 16,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
407 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
67,200 €
Učešće
16,800 €
Ukupna kamata
30,533 €
Ukupno plaćanje
97,733 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 27.53% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 2695.59 €/m²

Ova nekretnina je 28.8% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 60 m²

2,696 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
444

Kvadratura

43m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar

380,000 €

Dobre Vode

3 sobe 2 kupatila 241
Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar