265,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora - image 10
265,000 € (34 €/m²)
7703 m²

Prodaja, poslovni prostor, 7703m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja direktno od investitora!
Površina: 77.03 m² 
Terasa — 35.41 m² 
Cijena: 265.000 € 
Posebna cijena za punu uplatu: 251.750 €
Minimalno učešće — 20%
Važi za sve stanove i poslovne prostore, osim garsonjera.
Mjesečni trošak održavanja — 2,5 € po m²
Uključuje obezbjeđenje, konsijerž uslugu i održavanje zajedničkih površina i infrastrukture.
Dostupna je i kupovina parking mjesta — 30.000 €
Udobnost i sigurnost odmah pored vašeg doma.
Završetak gradnje: maj 2026.
Horizont Invest, renomirani investitor od 2017. godine, predstavlja Tivat Gardens, sa 86 apartmana— miran i ekskluzivan stambeni kompleks okružen prirodom i u blizini svih ključnih sadržaja.  
Raspored:
Prostrana spavaća soba
Kuhinja sa dnevnim boravkom
Kupatilo sa tušem
Terasa sa pogledom na more
Udaljenost do važnih tačaka:
Centar Tivta — ≈ 360 m
Porto Montenegro — ≈ 630 m
Gradski park Župa — ≈ 1600 m
Engleska škola Knightsbridge (KSI) — ≈ 600 m
Plaža Waikiki — ≈ 800 m (~10 minuta pješke)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
478162
Objavljeno
08.10.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

7703m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Godina izgradnje

2026

Agencija

Mbroker

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 34.40 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

7703m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mbroker

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 152
Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat