167,720 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 41m², Kava, Tivat - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 41m², Kava, Tivat - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 41m², Kava, Tivat - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 41m², Kava, Tivat - image 4
167,720 € (4,091 €/m²)
41 m²

Prodaja, poslovni prostor, 41m², Kava, Tivat

Kava, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja Poslovni prostor površine 41m2 Lokacija: Tivat, Kava, Crna Gora

Detalji o nekretnini

ID oglasa
463478
Objavljeno
30.08.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

41m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4090.73 €

Učešće 33,544 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
813 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
134,176 €
Učešće
33,544 €
Ukupna kamata
60,963 €
Ukupno plaćanje
195,139 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

41m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

DI Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kava, Tivat

145,700 €

Kava

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kava, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Kava, Tivat

265,000 €

Kava

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Kava, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Kava, Tivat

170,000 €

Kava

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Kava, Tivat