147,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 42m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 42m², Tivat, Crna Gora - image 2
147,000 € (3,500 €/m²)
42 m²

Prodaja, poslovni prostor, 42m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

A brand-new residential development is currently underway in the Kava neighborhood of Tivat, presenting an excellent opportunity to invest in a quality property just minutes from Porto Montenegro, the town center, and Tivat Airport. Designed with both comfort and functionality in mind, the building will feature a total of 10 residential apartments and one commercial unit—making it suitable for both living and business purposes.The residence will be characterized by a stylish stone façade, combining contemporary architecture with timeless Mediterranean elegance. The development will also offer underground garage parking, with elevator access throughout the building, ensuring convenience for future residents and business owners.Scheduled for completion by the end of 2025, this project promises high-quality construction and finishes, set in a well-connected and increasingly desirable part of Tivat.The commercial space, located just one row back from the main road, includes two dedicated parking spots directly in front and is available for purchase at €147,000.For more details or to schedule a visit, please contact:📞 +382 68 029 991📞 +382 68 014 729📧 [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389669
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

42m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3500.00 €

Učešće 29,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
713 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
117,600 €
Učešće
29,400 €
Ukupna kamata
53,432 €
Ukupno plaćanje
171,032 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

42m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620
Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Porto Montenegro, Tivat

990,000 €

Porto Montenegro