270,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 59m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 59m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 59m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 59m², Tivat, Crna Gora - image 4
270,000 € (4,576 €/m²)
59 m²

Prodaja, poslovni prostor, 59m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Presenting a versatile commercial unit for sale in the sought-after coastal area of Donja Lastva, Tivat. Positioned on the ground floor of a newly constructed modern building, this space is ideal for a variety of business purposes — from boutique services to wellness and office use.The interior spans 23m², thoughtfully designed to include a bathroom and a dedicated storage area. What truly enhances its appeal is the exclusive use of a 36m² outdoor terrace, beautifully complemented by a custom pergola structure that offers the option to be fully enclosed with glass panels — ideal for expanding usable space year-round.This unit is offered non-furnished, giving buyers the flexibility to tailor the space entirely to their vision.Set in the heart of Donja Lastva, one of the most charming and historically rich neighborhoods of Tivat, the location places you just 50 meters from the sea and 100 meters from Waikiki Beach. Offered at €270,000 – a rare opportunity to own a stylish, sea-close commercial space in one of Tivat’s most attractive settings.For more information or to arrange a viewing, please contact us at:📞 +382 68 029 991📞 +382 68 014 729📧 [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389222
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

59m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4576.27 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

59m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €

Porto Montenegro

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Mrčevac

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

185,500 €

Mrčevac

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat

289,000 €

Luštica Bay

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay